Tunniplaan

 

TUNNIPLAAN 2023

Hispaania Maja on Eesti Töötukassa koolituskaardi koostööpartner

Hispaania Majal on Haridus- ja Teadusministeeriumi poolt välja antud koolitusluba (võimalus taotleda tulumaksutagastust)

Suvel pakume intensiiv- ja vestluskursuseid ning uuel sügissemestril pakume Hispaania Majas keelekursuseid nii täiesti algajatele kui ka edasijõudnutele. Samuti on meil kursused noortele ning programmis on nii eesti- kui ka hispaaniakeelseid üritusi, mis toovad lähemale Hispaania ja Ladina-Ameerika maitseid, kirjandust ning inimesi.

Mida me pakume?

• Suvised intensiivkursused A1 tasemetele ja vestluskursused

• Sügisel tasemekursused alates A1.1 kuni C1+

• Eratunnid Hispaania Majas, ettevõttes kohapeal (Tallinn) või veebi vahendusel - õpi oma valitud tempos ja asukohas! Täpne info SIIN.

• Keelereisid meie partnerkoolides Hispaanias nii täiskasvanutele kui ka noortele (tutvu sihtkohtade ja kuupäevadega SIIN)

• Üritused eesti ja hispaania keeles (tutvu programmiga SIIN)

Allpool saad valida endale huvipakkuva tunniplaani tutvumiseks. Samuti toimuvad jooksvalt tasuta proovitunnid ja on võimalik tulla tasemetestile. Küsimuste korral kirjuta meile info@hispaaniamaja.ee või helista 55626496 (kõnedele vastab Laura või Merilin).

KURSUSE HINNAD JA REGISTREERMISVORMI LEIAD SIIT!  


 

Tere tulemast hispaania keele imelisse maailma! Hispaania keele kursus Hispaania Majas on mõeldud kõigile, kes soovivad midagi enamat kui keeleõpet. Kes soovivad lisaks grammatikareeglite ja sõnavara selgeks saamisele saada aimu ehedast hispaania keele hingest ja kirest. Meil on 13 aastat kogemust hispaania keele õpetamisel Eestis ning oleme end pidevalt täiendamas, et pakkuda õppimiskogemust, mis oleks sama rikkalik kui keel, mida õpetame. 

MIS SIND EES OOTAB?

  • Õppetöö kommunikatiivsel meetodil hispaania keele baasil – meie juures õpid hispaania keelt kohe ja algusest peale hispaania keeles
  • Väikesed ja interaktiivsed grupid (keskmiselt 6-8 õpilast)
  • Kogenud ning eripalgelised õpetajad
  • Sõbralik ja abivalmis koolipere
  • Võimalus täiendada Hispaania Maja õpilase soodushinnaga end meie partnerkoolides Hispaanias ja Ladina-Ameerikas
  • Ja muidugi uued teadmised ning palju posiitvseid emotsioone!

Meil on väga hea meel tervitada nii uusi kui ka vanu õpilasi! Kui õpe on vahepeal katkenud või ei ole päris kindel, milline grupp oleks Sulle kõige sobivam, on võimalik tulla tasemetestile. Täpsemat infot kõikide tasemete kohta saad lugeda siit.

  

KURSUSE HINNAD JA REGISTREERMISVORMI LEIAD SIIT!

Ei leidnud omale sobivatel aegadel gruppi? Kirjuta meile! Nii teame Sinu soovidega arvestada :) Tahad õppida intensiivsemalt? Meie kogenud õpetajad annavad ka eratunde - nii saad õppida Sulle sobival ajal ning tempos! Loe lähemalt siit!
 
Lisaküsimuste korral palun võta meiega ühendust: info@hispaaniamaja.ee või +372 5562 6496.