Meist

<

Natuke lähemalt Hispaania Majast


Hispaania Maja

on palju enamat kui üks keeltekool. Me ei õpeta kõigest keelt rääkima, vaid seda tunnetama läbi kõige selle, mida hispaania kultuur endas kätkeb. Aastatega oleme loonud hispaania keele ja kultuuri keskuse, mis on sama rikkalik kui keel, mida õpetame. Hispaania Maja on üheaegselt keeltekool täiskasvanutele ja lastele, raamatupood, eraõpetaja, lähetaja intensiivkursustele Hispaanias ja Ladina-Ameerikas, õppematerjalide maaletooja, õpetajate koolitaja, hispaania toidu- ja veinikunsti tutvustaja, virtuaalõpetaja Sinu arvutiekraanil või lihtsalt heade sõprade kohtumispaik. Isegi see nimekiri ei kata kõike, kuid üks asi on kindel - meie uksed on alati lahti kõikidele hispaania keele ja kultuuri armastajatele.

Meil on

kokku 3 klassiruumi: esimese korruse klassiruum, kus kohti kuni 10 õpilasele, ruumikas ärklituba kuni 12 õpilasele ning valgusküllane verandatuba eratundide jaoks ühest kuni viiele õpilasele. Samuti asub siin Eesti suurim hispaania keelele ja kultuurile pühendatud raamatupood. Siit leiab parima hinnaga hispaania keele õpikuid, grammatikaraamatuid, sõnaraamatuid, ilukirjandust ja kokaraamatuid. Ürituste ja lühemate kursuste puhuks on avatud meie 18. sajandil ehitatud maja suur saal koos veranda ja täisvarustatud professionaalse köögiga. Ja et üheks meie südameasjaks on lähendada põhjamaade ja hispaania kultuure, pakume ka laia valikut tõlkekirjandust: hispaaniakeelne kirjandus eesti keeles ning eesti, soome, norra ja rootsi kirjandus hispaania keeles.

Parim asukoht:

Hispaania Maja asub 17. sajandil ehitatud Sprinckthali suvemõisas Tondi südames, kuhu pääseb mugavalt nii kesklinnast kui ka ümbritsevatest piirkondadest. Meie hoovis on tasuta parkimine, samuti pääseb siia kiiresti ühistranspordiga. Balti jaamast jõuab rongiga kohale 7 minutiga, Tallinna südalinnast liiguvad bussid ja trammid iga mõne minuti tagant. Arvukalt parkimiskohti hoovis ja ümbritsevatel tänavatel. Asume kiviviske kaugusel “TONDI” raudtee- ja trammipeatustest, lähimad bussipeatused on “TONDI”, “VÄSTRIKU” ja “NÕMME TEE”. Samas ulatub meie tegevus kaugemale meie hubasest pesast Tondil: vahendame intensiivkursusi Hispaanias ja Ladina-Ameerikas või tuleme kohale Su kontorisse.