Online tunnid

Online tunnid

 

Nüüdsest on võimalik Hispaania Majas õppida hispaania keelt eri tasemel Zoomi vahendusel kas individuaalselt või kuni nelja liikmelises grupis. See on mugav ja paindlik variant neile, kel pole võimalik Tallinnas tundides käia, kuid tahaksid õppida meie professionaalsete ja hispaania keelt emakeelena rääkivate õpetajate juhendamisel kommunikatiivsel meetodil hispaania keelt. Suurepärane valik ka neile, kes ei soovi aega kulutada tundi tuleku ja mineku peale. 

Koostame programmi vastavalt õppijate tasemele ja huvidele, võttes arvesse soove tundide teema (grammatika, vestlusoskus, DELE eksamiks valmistumine) ning kestvuse kohta. Kõik meie õpetajad omavad pikaajalist kogemust hispaania keele õpetamisel võõrkeelena.

Üks tund veebi vahendusel kestab individuaalõppena 60 minutit. 

Alates 1. märtsist 2022 kehtiv hinnakiri eratundidele:

Ühe eratunni hind on inimese kohta ning sõltub võetavate tundide arvust.

1 kuni 14 tundi - 48 EUR/60 minutit

15 tundi ja enam - 44 EUR/60 minutit

Huvi korral täitke ära allolev vorm. Lisaküsimuste korral helistage või kirjutage!

Registreeru siin:

Kursuse üldtingimused

  • Eratundide puhul tuleb tunni ära jätmisest teatada vähemalt 24 tundi enne tunni toimumisaega. Kui teatada tunni tühistamisest vähem kui 24 tundi enne tunni toimumisaega, kuulub tund tasumisele 100% ulatuses.
  • Kursuse tasu tagastame juhul kui kursusel osalemise loobumisest teatatakse vähemalt 1 tööpäev enne kursuse algust kirjalikult aadressil info@hispaaniamaja.ee
  • Kui kursusest loobumisest teatatakse vähem kui 24 tundi enne kursuse algust, kuulub tasumisele 100% kursuse kogusummast. Juba alanud kursuse tasu ei tagastata ja puudutud tunnid rahaliselt ei tasaarveldata.
  • Õppetöö aega võib mõjuval põhjusel (nt õpetaja haigestumine) muuta. Vastavalt õpilaste ja kooli võimalustele leitakse ärajäänud õppetunnile asendusaeg või asendusõpetaja.
  • Skype'i vahendusel võetud eratundide eest ei saa tulumaksu tagasi taotleda.