Leonardo Unda

Hispaania keele õpetaja


Meie õpetaja Leonardo sündis Ecuadoris, Quitos, kuid oma bakalaureusekraadi võõrkeelte õpetamises omandas ta meile hoopis lähemal, Peterburis. Seal elas ta kokku 15 aastat, tegutsedes pikalt hispaania keele õpetajana. Lisaks on ta elanud ja õppinud Madridis - just seal lõpetas ta magistrikraadi hispaania keele õpetamises muukeelsetele. Tema kirjusse teekonda õpetajana on mahtunud ka aasta Bangkokis. Hispaania Majas on ta töötanud alates 2016. aastast ning pakub eratunde täiskasvanutele ja lastele kõikidel tasemetel sh ka Skype vahendusel. Samuti aitab ta ette valmistada DELE eksamiks.


Pärit: Quito, Ecuador

Haridus: Peterburi Pedagoogiline Akadeemia (bakalareusekraad võõrkeelte õpetamisel), Antonio de Nebrija nimeline ülikool Madridis (magistrikraad hispaania keele õpetamises muukeelsetele)

Hispaania keele õpetajana töötanud ka: Peterburis, Bangkokis, Madridis

Keeled, mida valdab lisaks hispaania keelele: vene, inglise

Miks hispaania keel? “Hispaania keele virtuaalõpe annab võimaluse kõigile olenamata nende asukohast või kiirest elutempost mahutada mugavalt hispaania keele õppimine enda graafikusse. Õppida saab enda valitud kohas ning kõikidele materjalidele pääseb ligi 24/7.”